Specjalista - Inżynier ds. Infrastruktury Światłowodowej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma HAWE TELEKOM Sp. z o.o., operator Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE, zatrudni

    Specjalistę/Inżyniera ds. Infrastruktury Światłowodowej
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie siecią światłowodową HAWE Telekom;
    • Kosztorysowanie prac na budowę przyłączy światłowodowych;
    • Współpraca z różnymi zespołami w ramach firmy w zakresie przygotowania koncepcji realizacji projektu;
    • Analiza dokumentacji projektowej oraz powykonawczej;
    • Prowadzenie procesów ofertowych na wybór podwykonawców oraz dostawców materiałów budowlanych;
    • Opracowywanie przedmiarów i wycen robót budowlanych;
    • Negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami;
    • Negocjowanie warunków umów z podwykonawcami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, budownictwo);
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego, inwentaryzacji geodezyjnej;
    • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
    • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole;
    • Znajomość Autocad będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość programu do kosztorysowania Zuzia będzie dodatkowym autem;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Perspektywę doskonalenia i rozwoju zawodowego;
    • Stabilne wynagrodzenie;
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającym się zespole.

    Aplikacje ze zdjęciem prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.