Oferta pracy

Specjalista - inżynier ds. jakości klienta

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

Walentego Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Jesteśmy w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat także w Polsce, gdzie produkujemy najnowocześniejsze modele tarcz hamulcowych oraz zacisków. Obecnie pracuje z nami ponad 2000 pracowników w czterech Zakładach: w Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Niepołomicach.

Jeżeli jesteś pasjonatem automotive aplikuj na stanowisko:
Specjalista / inżynier ds. jakości klienta

Opis stanowiska:

  • Współpraca z klientami w pełnym zakresie aktywności realizowanych przez Dział Jakości
  • Obsługa procesu reklamacji, analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami
  • Zatwierdzenia wewnętrzne oraz obsługa procesu PPAP
  • Uczestnictwo w programie audytów
  • Pomiary komponentów
  • Analiza zwrotów z rynku
  • Udział w tworzeniu dokumentacji jakościowej
  • Zapewnienie właściwego i pełnego serwisu klientom w celu uzyskania i utrzymania właściwego poziomu ich zadowolenia
  • Bezpośredni udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych, technicznych i organizacyjnych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość normy IATF 16949
  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość: PPAP, FMEA, SPC, 8D
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi rozwiązywania problemów
  • Znajomość procesu audytowania

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty sportowe dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci

Kliknij przycisk aplikuj, aby wysłać do nas CV.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy