Oferta pracy

Specjalista / Inżynier ds. jakości

Viessmann Technika Grzewcza

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie reklamacji od klientów, na podległym obszarze

  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów

  • koordynowanie wdrażania nowych projektów pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach realizacji projektu

  • koordynowanie działań prewencyjnych i korygujących na podległym obszarze

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i jednostkami związanymi z jakością

  • nadzór nad tworzeniem i aktualizacją instrukcji kontroli

  • zarządzanie niezgodnościami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • wykonywanie audytów wewnętrznych procesu i produktu zgodnie z harmonogramem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane będzie wykształcenie techniczne)

  • co najmniej 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość narzędzi jakościowych

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • chęć dalszego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • chęć rozwiązywania problemów

  • chęć współpracy, również międzynarodowej, w ramach interdyscyplinarnych zespołów

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o pozycji lidera techniki grzewczej – która daje możliwość kontaktów i wymiany doświadczeń w środowisku międzynarodowym

  • pracę w dynamicznie działającym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie catering z 6 restauracji

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza on-line

2

Selekcja CV

3

Rozmowa on-line

4

Rozmowa na miejscu, w firmie

5

Decyzja i informacja zwrotna

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12750 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,8 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 22 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 54 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na technologie przyjazne środowisku naturalnemu oraz wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 700 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann oraz pompy ciepła, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.

Przewiń do profilu firmy