Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista / Inżynier ds. jakości

  • Oborniki, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych. SSAB oferuje produkty i usługi o wartości dodanej opracowane w ścisłej współpracy z klientami, tworząc w ten sposób mocniejsze, lżejsze i bardziej proekologiczne rozwiązania. SSAB zatrudnia pracowników w ponad 50 krajach. SSAB ma zakłady produkcyjne w Szwecji, Finlandii i Stanach Zjednoczonych.

    Spółka SSAB jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX Nordic w Sztokholmie oraz na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach. www.ssab.com.

    Obecnie firma SSAB Poland Sp. z o.o., Oddział Oborniki poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oborniki k. Poznania

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Kontrola jakości produktów, materiałów

    • Wsparcie jakościowe dla organizacji

    • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu

    • Opracowanie planów kontroli, Instrukcji kontroli, Protokołów kontroli

    • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia

    • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta, analizy 5 WHY

    • Inicjowanie i wspieranie w zakresie działań korygujących

    • Wspieranie analiz FMEA

    • Szkolenie pracowników na produkcji z zakresu jakości, obsługi przyrządów pomiarowych, rysunku technicznego

    • Kontakty z Klientami oraz Dostawcami pod kątem spełnianych norm jakościowych

    • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych

    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych wg ISO 9001:2015

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne

    • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł stalowy

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

    • Znajomość rysunku technicznego

    • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością wg ISO 9001:2015

    • Znajomość narzędzi jakościowych 8D, FMEA

    • Umiejętność definiowania przyczyn źródłowych problemu z wykorzystaniem narzędzi jakościowych (5WHY)

    • Samodzielność, odpowiedzialność

    • Umiejętność współpracy zespołowej

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    • Prawo jazdy kat. B

    • Mile widziane uprawnienia na audytora ISO 9001:2015

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie

    • Umowa o pracę w charakterze 2 zmianowym

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży stalowej

    • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy

    • Pakiet socjalny i opiekę medyczną

    • Kartę Multisport

    • Udział w ciekawych projektach

    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Administratorem Pani/ Pana danych osobowych  ("Administrator") jest SSAB Poland Sp. z o.o./Oborniki; ul. Łukowska 7/9, 64-600 Oborniki.

    Na podstawie art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (,,RODO”), Administrator przekazuje poniżej informacje na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.