Specjalista - Inżynier ds. materiałoznawstwa – obszar polimerów

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Fabryczna 43

Tychy

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Naszego Oddziału poszukujemy Pracownika na stanowisko:
Specjalista - Inżynier ds. materiałoznawstwa
– obszar polimerów

Zakres zadań:

  • Porównywanie właściwości materiałów na podstawie ich specyfikacji technicznej;
  • Identyfikowanie odpowiednich źródeł dla rozwoju nowych materiałów;
  • Dobór optymalnych materiałów, odpowiedzialność za proces testowania surowców, w tym za dobór metod i dotrzymanie terminów wdrożeń zaproponowanych rozwiązań;
  • Rekomendowanie zmian w zakresie doboru materiałów do procesu produkcyjnego, przy zachowaniu; zgodności z wymaganiami Klientów;
  • Kooperacja z dostawcami związana z rozwojem surowców;
  • Tworzenie raportów materiałowych;
  • Aktywne poszukiwanie nowoczesnych/innowacyjnych rozwiązań oraz ich implementacja w oddziałach Grupy;
  • Opracowywanie wymagań istotnych warunków zamówień i przygotowywanie wycen;
  • Budowanie relacji oraz koordynacja działań obszarów przemysłu, nauki i dostawców materiałów i surowców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie przetwórstwa tworzy sztucznych, inżynierii chemicznej, materiałoznawstwa; kompozytów);
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa, w szczególności z zakresu polimerów;
  • Wiedza z zakresu technik pomiarowych oraz umiejętność pracy ze specyfikacjami surowcowymi;
  • Znajomość obsługi programów do projektowania;
  • Umiejętność przeprowadzania analizy wyników pomiarowych i wiedza z zakresu technik pomiarowych;
  • Doświadczenie handlowe mile widziane na stanowisku związanym z przetwórstwem tworzy sztucznych;
  • Umiejętność pracy przy złożonych projektach;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność zarządzania złożonymi projektami;
  • Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem i priorytetami;
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność w codziennej pracy;
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach usług świadczonych dla pozostałych spółek z segmentu automotive Grupy Boryszew S.A.;
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne