Specjalista - Inżynier ds. Narzędzi

IFM ECOLINK

  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • walidacja form wtryskowych

  • weryfikacja dokumentów produkcyjnych i dokumentacji zleceń, sprawdzanie pod względem kompletności, funkcjonalności i wykonalności, ew. zlecanie korekt i uzupełnień

  • aktywna optymalizacja projektów we współpracy z działem konstrukcyjnym

  • przeprowadzanie napraw, konserwacji i montażu, poprawek i optymalizacji występujących narzędzi

  • wsparcie w przypadku wystąpienia problemów produkcyjnych

  • kontrola części produkcyjnych pod względem kompletności i zachowania wymiarów

  • współpraca z innymi działami m.in. produkcji, działem badań i rozwoju

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość dokumentacji technicznej

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

  • komunikatywność i umiejętność współpracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • stołówka pracownicza z dofinansowaniem posiłków

  • świąteczne karty podarunkowe

IFM ECOLINK

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 600 osób i bardzo aktywnie się rozwija. Datego uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów do Centrum Badawczo-Rozwojowego i innych działów.

Przewiń do profilu firmy