Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży

Elektrometal Energetyka S.A.O firmie

  • Mazura 18A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Elektrometal Energetyka S.A.

Mazura 18A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań klienta oraz współpraca z Działem Rozwoju;

  • przygotowywanie ofert handlowych, w tym ofert przetargowych;

  • monitorowanie rynku;

  • wsparcie Działu Handlowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne na poziomie uczelni wyższej (kierunki elektryczne lub zbliżone; minimum 3-4 rok studiów);

  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • praca na pełen etat;

  • zaangażowanie w powierzone projekty;

  • kreatywność w myśleniu i działaniu, komunikatywność, samodzielność;

  • umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji interpersonalnych;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, odpowiedzialność;

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne lub znajomość procesów przetargowych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju drogi kariery w branży elektroenergetycznej;

  • rozwój kompetencji inżynierskich i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;

  • atrakcyjny system wynagrodzenia;

  • stabilność zatrudnienia w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie z sektora energetycznego;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • niezbędne narzędzia i środki do realizacji powierzonych zadań;

  • pracę w miłej atmosferze, w dynamicznym zespole.

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży energetycznej Elektrometal Energetyka SA poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Handlowym na stanowisku: Młodszy specjalista ds. Ofertowania i Wsparcia Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy