Specjalista / Inżynier ds. planowania pracy działu technicznego ( Planista Działu Technicznego)

Fabryki Mebli "FORTE"SAO firmie

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i rozliczanie prac prowadzonych przez Dział Techniczny

  • Planowanie grafiku pracowników Działu Technicznego

  • Administrowanie systemu KPMS

  • Generowanie raportów wydajnościowych i kosztowych Działu Technicznego

  • Szkolenie użytkowników z obsługi programów wspierających planowaną pracę reakcyjną, prewencyjną i planowaną (KPMS i CMMS)

  • Szkolenie użytkowników z zakresu pracy standaryzowanej

  • Inicjowanie działań z zakresu optymalizacji pracy produkcji oraz Działu Technicznego

  • Raportowanie z pracy Działu Technicznego

  • Inicjowanie działań w zakresie zapewniania i podtrzymywania właściwiej komunikacji międzywydziałowej

  • Realizacja zadań zleconych przez kierownictwo i/lub dyrekcję, dotyczących spraw mających pośredni i bezpośredni wpływ na stabilne funkcjonowanie procesu produkcji na terenie fabryki Tanne

  • Przestrzeganie zasad prawidłowej segregacji odpadów na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na Wydziale Utrzymania Ruchu

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Znajomość narzędzia Lean Manufacturing, m.in. TPM oraz pakiet MS Office: Excel, Power Point, Word

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

  • Możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji

  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników

  • Możliwość nauki jęz. angielskiego poprzez platformę online

  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi