Specjalista - Inżynier ds. Serwisu (branża energii odnawialnej)

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przeglądów i prac serwisowych – przybliżone lokalizacje obiektów: Rawicz, Piła, Wałcz, Nowy Tomyśl, Świebodzin

  • Raportowanie, sprawne rozwiązywanie problemów w terenie

  • Usługi serwisu oraz reakcji na awarię w wyznaczonym czasie

  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV

  • Prace elektryczne, prace pomiarowe i montażowe w ramach serwisu

  • Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji

  • Odpowiedzialność za prace prowadzone we współpracy z OSD na podstawie Instrukcji Współpracy Ruchowej

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów serwisowych

  • Umiejętność czytania projektów wykonawczych budowlanych i elektrycznych

  • Znajomość obsługi MS Office

  • Doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych (również mikro-instalacji) mile widziane

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne/elektryczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Praca przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne

  • Rozwój na wielu obszarach inżynierii elektrotechnicznej

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie energetyki odnawialnej z portfelem inwestycji ponad 4 GW w fotowoltaice wielkoskalowej. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Naszą misją jest rozwój odnawialnych źródeł energii, które przyczyniają się do ochrony środowiska i wspomagają ożywienie gospodarcze na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. Jesteśmy wiarygodną firmą, która opiera swoją ekspansję i wzrost wartości, na zasadach zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy