Specjalista / Inżynier ds. Wsparcia Produktu

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-05-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    Dołącz do zespołu Globalnego Wsparcia Sprzedaży jako Specjalista/ Inżynier ds. Wsparcia Produktu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za techniczne i komercyjne wsparcie międzynarodowych zespołów sprzedaży w zakresie silników elektrycznych niskich napięć.

    Zadania:

    • Zapewnienie wsparcia jednostkom sprzedaży ABB na całym świecie;
    • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy w aspekcie specyfikacji technicznej produktu;
    • Wspieranie zespołów sprzedażowych funkcjonujących na poszczególnych rynkach;
    • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych z zakresu promocji sprzedaży produktu;
    • Analiza otrzymywanych zapytań w powierzonym zakresie produktowym;
    • Przygotowanie ofert zgodnie z założeniami technicznymi;
    • Udział w projektach międzynarodowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka);
    • Dobra znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale sprzedaży/ technicznego wsparcia sprzedaży);
    • Znajomość języka angielskiego;
    • Gotowość do przejścia szkoleń produktowych oraz do ciągłego poszerzania swojej wiedzy;
    • Chęć zaangażowania się w powierzone zadania;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.