Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Inżynier ds. Zabezpieczeń Technicznych

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń,

  • przeprowadzanie wizji lokalnych w obiektach na terenie kraju,

  • przygotowywanie kosztorysów,

  • nadzór nad realizacją i odbiory prowadzonych inwestycji,

  • uruchomienia systemów zabezpieczeń technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne),

  • znajomość konfiguracji, budowy i administrowania sieciami TCP/IP,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących zabezpieczeń technicznych,

  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego (mile widziane),

  • prawo jazdy kat B,

  • znajomość programu AutoCad,

  • dobra komunikacja i organizacja pracy,

  • duże zaangażowanie w pracę i systematyczność,

  • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde,

  • doskonalenie języka angielskiego,

  • pracę nad ciekawymi projektami oraz wsparcie techniczne i merytoryczne,

  • przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,

  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,

  • benefity: pakiet medyczny, karta sportowa i ubezpieczenie NNW; opcjonalnie ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony.

Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom

oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Do naszych zespołów zabezpieczeń technicznych poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy