Logo Pracuj.pl

Specjalista Inżynier ds. Zabezpieczeń Technicznych

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych w obiektach na terenie kraju,
  • przygotowywanie kosztorysów,
  • nadzór nad realizacją i odbiory prowadzonych inwestycji,
  • uruchomienia systemów zabezpieczeń technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne),
  • znajomość konfiguracji, budowy i administrowania sieciami TCP/IP,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących zabezpieczeń technicznych,
  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego (mile widziane),
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomość programu AutoCad,
  • dobra komunikacja i organizacja pracy,
  • duże zaangażowanie w pracę i systematyczność,
  • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde,
  • doskonalenie języka angielskiego,
  • pracę nad ciekawymi projektami oraz wsparcie techniczne i merytoryczne,
  • przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
  • benefity: pakiet medyczny, karta sportowa i ubezpieczenie NNW; opcjonalnie ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony.

Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom

oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Do naszych zespołów zabezpieczeń technicznych poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista Inżynier ds. Zabezpieczeń Technicznych, Warszawa