Oferta pracy

Specjalista / Inżynier Elektryk

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. O firmie

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 52

Wronki

Specjalista ds. konstrukcji
Dział R&D
Samsung SEPM, Wronki

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie rozwoju nowych produktów, redukcji kosztów oraz poprawy jakości
  • Przygotowywanie wyrobów prototypowych przeznaczonych na testy laboratoryjne i produkcyjne
  • Nadzór nad urządzeniami testującymi
  • Kontrola maszyn testujących
  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Sporządzanie analiz i raportów
  • Współpraca z działami Jakości, Zakupów, Produkcji oraz R&D Korea i dostawcami

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z pracą układów elektrycznych
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, sumienności i pracowitości
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dynamiczne międzynarodowe środowisko
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Bony sodexo
  • Zajęcia z języków obcych
  • Pracę w młodym zespole
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Spotkania integracyjne
  • Inicjatywy sportowe
  • Karta Multisport
  • Przyjazną atmosferę
  • Nieformalny dress code
  • Przekąski
  • Bezpłatny transport

Aplikacje (CV_Nazwisko_Imię) prosimy wysyłać klikając przycisk Aplikuj
lub złożyć w Dziale Personalnym firmy Samsung

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy