Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/Inżynier infrastruktury IT

Eurofoam Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczawińska 42, Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eurofoam Polska Sp. z o.o.

Szczawińska 42

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych

  • identyfikowanie, analizowanie i rejestrowanie problemów ze sprzętem, oprogramowaniem i infrastrukturą

  • konfiguracja oraz serwis sprzętu komputerowego

  • nadzór nad ewidencją środków trwałych IT

  • kontakt z serwisami zewnętrznymi w celu rozwiązywania problemów ze sprzętem

  • administracja siecią LAN

  • monitorowanie dostępności działania usług IT

  • podstawowa administracja serwerami

  • udział w różnych projektach informatycznych (np. wdrożenie nowego systemu, standaryzacja sprzętu / oprogramowania)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe kierunkowe, preferowany kierunek: Informatyka

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows 10

  • dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego

  • dobra znajomości środowiska Windows Serwer (2012R2, 2016, 2019)

  • znajomość zagadnień obsługi infrastruktury sieciowej

  • znajomość zagadnień serwerowych (AD, WSUS, DHCP, DNS, GPO)

  • otwartość na ciągłe szkolenie i podnoszenie własnych kompetencji

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w zakresie podejmowania zadań

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość środowiska wirtualizacji Vmware

  • znajomość SCCM

  • znajomość Powershell