Oferta pracy

Specjalista Inżynier w Dziale Inwestycji

MPWiK S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zadań inwestycyjnych i remontowych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i budżetem,

  • reprezentowanie inwestora na radach technicznych zewnętrznych i organizacja spotkań wewnętrznych mających na celu rozwiązywanie problemów powstałych podczas realizacji zadań,

  • opracowywanie Opisu Przedmiotu Zamówienia, przygotowanie dokumentacji przetargowej, prowadzenie postępowań na wybór wykonawcy dla zamówień do 30 000 euro,

  • weryfikacja dokumentacji projektowej, koordynacja działań z użytkownikami i interesariuszami,

  • rozliczenia finansowe prowadzonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku inżyniera sanitarna, inżynieria środowiska, budownictwo,

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość procesu inwestycyjnego,

  • dobra znajomość przepisów Prawa Budowlanego,

  • umiejętność opracowywania umów inwestycyjnych,

  • umiejętność prognozowania finansowego zadań i monitorowania budżetów finansowych,

  • dobra znajomość technologii budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • umiejętność sporządzania i sprawdzania kosztorysów (NORMA),

  • dobra znajomość MS Office,

  • doświadczenie we współpracy z Wykonawcami/klientami,

  • uczciwość, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność podejmowania decyzji, operatywność, samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,

  • praca w nowoczesnej i nastawionej na innowacyjność firmie,

  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy;

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,

  • prywatna opieka medyczna,

  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania z karty Multisport, dofinansowanie do posiłków w pracowniczej stołówce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

MPWiK S.A.

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Lubisz poznawać nowych ludzi?

Specjalista Inżynier.

Przewiń do profilu firmy