Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista inżynieryjno-techniczny

INSTYTUT MECHANIKI GÓROTWORU - POLSKIEJ AKADEMII NAUKO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Instytut badawczy Polskiej Akademii Nauk

Poszukiwany jest pracownik inżynieryjno-techniczny do wykonywania pracy naukowo-badawczej.

Planowany zakres obowiązków:

praca inżynieryjno-techniczna i naukowo-badawcza  w zakresie:

  • teorii, eksperymentu i aplikacji w dziedzinie metrologii wielkości nieelektrycznych, metrologii przepływów, konstrukcji i oprogramowania aparatury pomiarowej, projektowania komputerowych systemów pomiarowych, modelowania numerycznego i symulacji komputerowej, automatyki i robotyki, mechatroniki,
  • aplikacji nowoczesnych rozwiązań w badaniach zjawisk związanych z obecnością i transportem płynów w przestrzeni porowej ciał stałych, opracowywaniem nowych metod pomiarowych, konstrukcją aparatury badawczej, projektowaniem komputerowych systemów pomiarowych i układów sterowania.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • ukończone wyższe studia magisterskie na jednym z kierunków w dziedzinie nauk technicznych lub ścisłych,
  • predyspozycje do wykonywania pracy naukowo-badawczej,
  • zainteresowanie pracą naukową, chęć związania przyszłości zawodowej z nauką, rozwoju przyszłej kariery naukowej i zdobywania stopni naukowych,
  • kreatywność, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w pracy naukowej i organizacyjnej, umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość,
  • dobra czynna znajomość języka angielskiego.
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w pracę,
  • łatwość przyswajania nowych zagadnień.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • partnerską atmosferę współpracy,
  • podnoszenia kwalifikacji zawodowych - możliwość awansu na stanowisko pracownika naukowego.

Ogłoszenie archiwalne