Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista inżynieryjno-techniczny

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

4 2005 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lubicz 25A

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca w Biurze Systemów Certyfikacji Biomasy – Systemie KZR INiG,

  • w Krakowie,

  • prowadzenie audytów zgodnie z Systemem KZR INiG,

  • weryfikacja klienta zgodnie z wymaganiami Systemu KZR INiG,

  • uczestniczenie w podróżach służbowych krajowych i zagranicznych.

  • przygotowywanie publikacji, referatów i wystąpień.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie nauk chemicznych lub przyrodniczych lub ekonomiczne lub pokrewne;

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze systemów zarządzania lub controllingu,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność wygłaszania prezentacji w j. angielskim,

  • umiejętność obsługi podstawowego oprogramowania MS Office,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy z ludźmi,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • samodzielność, odpowiedzialność oraz kreatywność,

  • dobra organizacja pracy, dokładność i staranność,

  • umiejętność pracy na dokumentach i procedurach,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia audytora wiodącego ISO 9001,

  • kurs brakarski.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w renomowanej jednostce naukowej,

  • możliwość rozwoju,

  • program socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Życiorys, list motywacyjny zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w terminie do 30 listopada 2022 r.

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Ofert niewykorzystanych nie zwracamy!

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie ogłasza konkurs na stanowisko: specjalista inżynieryjno-techniczny

Przewiń do profilu firmy