Specjalista Inżynieryjno-Techniczny w Laboratorium Badań Chemicznych

Moratex Instytut Technologii BezpieczeństwaO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa

Łódź

Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX”

Wymagania dla kandydatów na stanowisko

Specjalisty Inżynieryjno-Technicznego w Laboratorium Badań Chemicznych

Poszukujemy osób:

  • Zmotywowanych do kreatywnego i samodzielnego działania
  • Nastawionych na realizowanie wyznaczonych celów
  • Odpowiedzialnych, dyspozycyjnych
  • Posiadających umiejętność pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne
  • Otwartych na nowe wyzwania
  • Chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Opis stanowiska:

  • Wspomaganie w wykonywaniu badań
  • Obsługa aparatury badawczej
  • Raportowanie wyników badań
  • Udział w pracach projektowych
  • Współudział w opracowywaniu oraz wdrażaniu metod badawczych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, techniczne chemiczne
  • Znajomość podstawowych technik analitycznych stosowanych w laboratorium
  • Znajomość obsługi wyposażenia laboratoryjnego
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub studia I stopnia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym)
  • Elastyczny, ruchomy czas pracy
  • Możliwość realizacji projektów badawczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach stanowiska pracy oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności

Liczba dostępnych stanowisk pracy: 1
Forma zatrudnienia - umowa o pracę

Oferty w postaci CV oraz listu motywacyjnego należy dostarczyć bezpośrednio na adres Działu Zatrudnienia i Płac w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs na stanowisko Specjalisty inżynieryjno-technicznego w Laboratorium Badań Chemicznych” lub drogą mailową do dnia 26.10.2020r.

Proszę o zamieszczenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji – ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 10.05.2018r. (Dz. U. 2018 poz. 100)

Dział Zatrudnienia i Płac
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
90-505 Łódź

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy