Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista inżynieryjno-techniczny w zakładzie biochemii i biofarmaceutyków

NARODOWY INSTYTUT LEKÓW

Chełmska 30/34

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ocena dokumentacji chemicznej, farmaceutycznej produktów leczniczych;

  • Wykonywanie badań biozgodności in vitro wyrobów medycznych i produktów leczniczych oraz innych badań wymagających wykorzystania hodowli tkankowych, technik mikrobiologicznych oraz technik biologii molekularnej;

  • Sporządzanie raportów z badań;

  • Stosowanie się do procedur i instrukcji w ramach systemu zarządzania jakością oraz nadzór działalności Zakładu w ramach systemu zarządzania jakością ISO 17025;

  • Udział w opracowaniu wyników prowadzonych badań;

  • Udział w przygotowaniu manuskryptów publikacji;

  • Udział w szkoleniach, konferencjach, sympozjach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - magister biologii, biotechnologii lub farmacji;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2);

  • Dobra znajomość technik analitycznych;

  • Silna motywacja do pracy w laboratorium;

  • Ciekawość poznawcza;

  • Umiejętność pracy w grupie, jak również zdolność do pracy samodzielnej;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Praca w znaczącej instytucji naukowej;

  • Pakiet socjalny;

  • Wsparcie merytoryczne, praktyczne i organizacyjne;

  • Szansę na poznanie nowych obszarów naukowych, w tym współpracy z biznesem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Chciał(a)byś brać udział w projektach badawczo-rozwojowych i naukowych w tym uczestniczyć w działaniach akredytacyjnych PCA. Rozwijać swoje kompetencje i umiejętności w zakresie technik stosowanych w badaniu jakości wyrobów medycznych i produktów leczniczych oraz mieć wkład w tworzenie publikacji naukowych.

Szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

  • CV.