Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Inżynieryjno– Techniczny w Zakładzie Leków Pochodzenia Naturalnego i Suplementów Diety

NARODOWY INSTYTUT LEKÓWO firmie

  • Chełmska 30/34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NARODOWY INSTYTUT LEKÓW

Chełmska 30/34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań produktów leczniczych i suplementów diety z wykorzystaniem metod analizy klasycznej i technik instrumentalnych ( HPLC, TLC, spektrofotometria UV-VIS, densytometria) oraz metod farmakognostycznych;

  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym;

  • Uczestniczenie w pracach badawczo – rozwojowych prowadzonych w Zakładzie;

  • Uczestniczenie w szkoleniach związanych ze specyfikacją wykonywanej pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: magister farmacji lub nauk pokrewnych;

  • Znajomość programów komputerowych w środowisku Windows;

  • Znajomość procedur systemu zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem;

  • Chęć aktywnego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Silna motywacja do pracy;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Odpowiedzialność, dokładność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków;

  • Umiejętność współpracy oraz pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Możliwość rozwoju naukowego w zakresie podniesienia stopnia naukowego;

  • Możliwość uczestnictwa w projektach naukowo- badawczych oraz pozyskania dodatków grantowych;

  • Wsparcie w podnoszeniu umiejętności i kompetencji;

  • Pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Chciał(a)byś brać udział w pracach badawczych z zakresu oceny jakości produktów leczniczych pochodzenia roślinnego i suplementów diety, rozwiązywać problemy analityczne, opracowywać nowe metody badań, a także uczestniczyć w międzynarodowych badaniach realizowanych w ramach współpracy z Official Medicines Control Laboratories Network, European Directorate for the Quality of Medicines.

To szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi osobami.

Rekrutacja może zostać zakończona bez wyłonienia kandydata.

Po zakończeniu procesu rekrutacji oferty odrzucone podlegają zniszczeniu