Logo Pracuj.pl

Specjalista inżynieryjno-techniczny

INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓWO firmie

INSTYTUT BADAWCZY DRÓG I MOSTÓW

Instytutowa 1

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce wykonywania pracy: Instytut Badawczy Dróg i Mostów, 03-302 Warszawa, ul. Instytutowa 1.
  • Warunki pracy: Praca w biurze w wymiarze pełnego etatu: 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.00 (ruchomy czas pracy) oraz wyjazdy delegacyjne.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Praca z wykorzystaniem komputera, praca w terenie, narzędzia i materiały pracy - sprzęt biurowy.

Nasze wymagania

  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy niezbędne:
  • wykształcenie: wyższe techniczne, kierunek: inżynieria lądowa, budownictwo, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, biotechnologia,
  • znajomość obsługi komputera (w szczególności pakietu MS Office),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. B2),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • zorganizowany, samodzielny i odpowiedzialny styl pracy,
  • komunikatywność.
  • Wymagania dodatkowe - mile widziane:
  • prawo jazdy kategorii B (opcja),
  • znajomość innych języków obcych.
  • Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • życiorys,
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe,
  • przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Termin i miejsce składania dokumentów: Dokumenty kandydaci mogą składać w Dziale Kadr, siedzibie IBDiM, Warszawa (pokój 110) w terminie do 26 sierpnia 2022 roku.
  • Inne informacje: Oferty niespełniające wymogów formalnych i otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). Wymagane dokumenty, tj. życiorys i oświadczenia powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. Przekazane oferty nie będą zwracane. Oferty otrzymane po terminie lub odrzucone zostaną zniszczone.
  • Dodatkowe informacje dotyczące naboru można uzyskać pod nr tel. 22 39-00-417 lub 22 39-00-418.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny,
  • udział w pracach certyfikacyjnych,
  • udział w badaniach laboratoryjnych i terenowych,
  • ciekawą pracę, możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju osobistego i zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy.

O nas

Instytut Badawczy Dróg i Mostów jest wiodącą w kraju placówką naukowo-badawczą zajmującą się problematyką infrastruktury komunikacyjnej. Potwierdzeniem rangi Instytutu jest kategoria naukowa A, którą IBDiM otrzymywał w dotychczas przeprowadzonych ocenach parametrycznych jednostek naukowych. Instytut jest nadzorowany przez Ministra Infrastruktury.

Działalność Instytutu jest ukierunkowana na rozwój nauki i praktyczne zastosowania wyników badań. Prowadzone badania naukowe i prace rozwojowe dotyczą budowy i utrzymania obiektów komunikacyjnych, a zwłaszcza dróg i drogowych obiektów mostowych, kolejowych obiektów inżynieryjnych oraz budowli podziemnych. Działalność badawcza Instytutu obejmuje zagadnienia materiałowe, technologiczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Specjalista inżynieryjno-techniczny, Instytutowa 1, Praga-Północ, Warszawa