Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT Administrator aplikacji IT

  • Stalowa Wola, podkarpackie
  • Generała Tadeusza Kasprzyckiego 8, 37-450 Stalowa Wola, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Huta Stalowa Wola S.A. - przedsiębiorstwo z sektora produkcyjnego w obszarze wojskowości i budowania bezpieczeństwa narodowego, przełamująca bariery innowacji w przemyśle ciężkim, nagrodzona tytułem „ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2019 roku”, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA IT ADMINISTRATOR APLIKACJI IT
    Miejsce pracy: Stalowa Wola
    Nr ref. IT/2019

     Zakres obowiązków

    • Wspieranie aplikacji bazodanowych.
    • Udział w projektach wdrożeniowych.
    • Przygotowywanie instrukcji i procedur dla użytkowników.
    • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu wdrożeń.
    • Testowanie rozwiązań oraz analiza niezgodności, raportowanie oraz rozwiązywanie zaistniałych problemów.
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby użytkowników.
    • Obsługa zgłoszeń problemów informatycznych i biznesowych w ramach systemu INFOR LN.
    • Rozpoznawanie i usuwanie usterek.
    • Utrzymanie i modernizacja innych kluczowych aplikacji bazodanowych.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: informatyczny).
    • Minimum 3 lata doświadczenia jako samodzielny informatyk.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
    • Doskonała znajomość Microsoft SQL Server, w tym administrowanie bazą danych.
    • Bardzo dobra umiejętność wykorzystywania języka zapytań SQL.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Windows 7, 8, 10.

    Mile widziane

    • Minimum 5 lat doświadczenia we wsparciu środowisk bazodanowych.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
    • Znajomość oprogramowania klasy ERP: INFOR LN, Infor Reporting.
    • Certyfikaty MS SQL.

    Oferujemy

    • Pracę w firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w ramach umowy o pracę.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w różnorodnych zespołach pracowniczych.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach systemu szkoleń, w tym dofinansowanie studiów związanych z profilem stanowiska.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) za pomocą Aplikuj z dopiskiem w temacie wiadomości odpowiedniego nr referencyjnego IT/2019 lub też tradycyjnie na adres:
    Dział HR
    Huta Stalowa Wola S.A.
    ul. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8
    37-450 Stalowa Wola, Polska

    Prosimy o dopisanie poniższych klauzul:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)”.

    „Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do HSW S.A., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

    Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), Huta Stalowa Wola informuje, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huta Stalowa Wola S.A. z  siedzibą w Stalowej Woli (37-450) przy ul. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8, zwana dalej „HSW S.A.”, „Administrator”.
    2. Osobą odpowiedzialną za prawidłowość przetwarzania danych jest Administrator Danych Osobowych. Kontakt do Administratora Danych Osobowych: tel. +48 (15) 813-47-93 oraz e-mail: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych w HSW S.A. zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o  ochronie danych), tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.
    4. W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.
    5. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu cofnięcia zgody.
    6. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych.
    7. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    8. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
    9. Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
    10. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.