Oferta pracy

Specjalista IT - administrator

SupportITO firmie

SupportIT

Stanisława Zwierzchowskiego 5

Poznań

Jesteśmy nowoczesną firmą informatyczną, która wspiera klientów w zakresie Outsourcingu Informatycznego. Budujemy markę solidnej firmy IT pracując zarówno dla klientów w Polsce jak i za granicą. Działamy na zasadzie stałej współpracy jak i jednorazowych interwencji. Dzięki naszej pasji, doświadczeniu oraz zaangażowaniu rozwijamy się dla naszych klientów. Na bieżąco pogłębiamy naszą wiedzę, by móc sprostać najwyższym wymaganiom. Współpracujemy z renomowanymi partnerami, światowymi liderami w zakresie sprzętu oraz oprogramowania.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • zarządzanie serwerami
  • administracja serwerami
  • konfigurowanie i administrowaniem siecią komputerową
  • monitorowanie pracy systemów oraz sieci
  • konfiguracja sprzętu komputerowego
  • zarządzanie infrastrukturą informatyczną i wdrażanie nowego sprzętu
  • zarządzanie zgłoszeniami, instalacja oprogramowania, konfiguracja, aktualizacja
  • doradztwo w zakresie doboru sprzętu komputerowego

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata
  • szeroka wiedzę z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI
  • wykształcenie kierunkowe (IT)
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, raportowanie wykonanych prac u klienta
  • wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet multisport
  • premię

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w  przycisk APLIKUJ

Klauzula ( W związku z wejściem w życie RODO, pracodawca zobowiązany jest o poinformowaniu kandydatów kto będzie miał wgląd w ich dane)

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: https://supportit.com.pl/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy