Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT - Administrator Sieci

PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI SET IT - ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

  • Radzymińska 326, Ząbki
    Ząbki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Radzymińska 326

Ząbki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa informatyczna Klientów, zdalnie i z dojazdem do siedziby Klienta

  • Wdrożenia usług IT

  • Instalacja, aktualizacja, rozwój i optymalizacja Infrastruktury IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne (lub w trakcie studiów)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży IT

  • Staranność, sumienność, punktualność

  • Wysoka kultura osobista

  • Wiedza z zakresu zarządzania Microsoft Windows Server

  • Wiedza z zakresu rozwiązań Microsoft (365, Azure)

  • Znajomość usług sieciowych

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Set IT – Rozwiązania Informatyczne specjalizuje się w świadczeniu usług informatycznych dla firm i instytucji. Z naszych usług korzysta wiele firm z sektora komercyjnego jak również publicznego.