Oferta pracy

Specjalista IT - aplikacja Aldon LMi

ING Bank Śląski S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Aldon LMi

  • iSeries

Twój zakres obowiązków

  • administracja narzędziem Aldon LMi,

  • przygotowywanie i optymalizacja pakietów instalacyjnych na platformie iSeries w Aldon LMi,

  • analiza problemów w działaniu narzędzia Aldon oraz sytuacji wyjątkowych związanych z przygotowanymi rozwiązaniami,

  • utrzymywanie wysokiej jakości i dostępności narzędzia Aldon LMi oraz procesu zarządzania zmianą,

  • automatyzacja czynności powtarzalnych w ramach wykonywanych zadań,

  • aktualizacja oprogramowania Aldon LMi.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie administracyjne lub programistyczne na platformie iSeries,

  • znajomość architektury systemu iSeries,

  • podstawowa znajomość narzędzi developerskich i kompilacji kodu oraz procesu zarządzania zmianą w oprogramowaniu,

  • umiejętność pisania skryptów na platformie iSeries (CL),

  • podstawowa wiedza z zakresu języków programowania RPG, C oraz relacyjnej bazy danych DB2,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • ukierunkowanie na rozwój.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze aplikacji Aldon LMi.

To oferujemy

  • Oferujemy możliwość pracy zdalnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]