Oferta pracy

Specjalista IT / AV helpdesk

Brill AV Media Sp. z o.o.O firmie

5 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)

Brill AV Media Sp. z o.o.

Ojca Aniceta 7

Warszawa

Brill AV Media Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma działa w ramach Brill AV Media European Group, ściśle współpracując z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii.

Poszukujemy specjalisty IT/AV helpdesk

Zadania:

  • Bieżąca obsługa IT użytkowników
  • Utrzymanie infrastruktury IT
  • Wsparcie w obsłudze IT na eventach(streaming, tworzenie sieci lan/wifi, video konferencje)

Wymagania:

  • Dobra znajomość sprzętu PC/MAC
  • Znajomość IOS/Android
  • Doświadczenie w sieciach LAN/WIFI(level CCNA)
  • Znajomość pakietu Office oraz platform chmurowych O365 oraz google
  • Znajomość urządzeń biurowych(drukarki/skanery itp.)
  • Znajomość platform streamingowych oraz platdorm konferencyjnych

Mile widziane:

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux(nie jest to warunek konieczny)
  • Znajomość systemów serwerowych z rodziny windows
  • Znajomość systemów video konferencyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy