Oferta pracy

Specjalista IT

Bel PolskaO firmie

Bel Polska

06-330 Chorzele; ul.Grunwaldzka 97

Chorzele

Bel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzelach, jeden z europejskich liderów w produkcji serów obecny w Polsce od 1998 roku ( m.in. sery Krówka Śmieszka, Kiri, Babybel), będący częścią francuskiej Grupy Bel, poszukuje osoby do pracy w Departamencie Systemów Intormatycznych. Wybrana osoba będzie raportować do lokalnego Managera IT, we współpracy z którym, będzie brać czynny udział i zarządzać wsparciem użytkowników w zakładzie produkcyjnym.
(Chorzele, północne Mazowsze)

Główne zadania:

  • wsparcie pierwszego poziomu dla użytkowników,
  • zapewnienie dostępności lokalnych systemów informatycznych,
  • utrzymanie sprzętu i dokumentacji,
  • wdrażanie planu działania w zakresie cyberbezpieczeństwa,
  • wsparcie użytkowników i szkolenia dotyczące narzędzi biurowych Office 365 w celu zwiększenia wydajności i efektywności,
  • wdrażanie standardów grupy, zarówno na poziomie technicznym, jak i procesowym oraz zarządzania,
  • wraz z działem IT Grupy udział w definiowaniu celów i usług związanych z mapą drogową SI, wdrażanie procedur i narzędzi składające się na infrastrukturę.

Wymagania:

  • pasjonat informatyki => absolwent szkoły średniej o kierunku informatycznym, absolwent lub student 3-5 roku kierunku informatycznego,
  • umiejętności praktyczne z co najmniej jednego zakresu: hardware, sieci, cyberbezpieczeństwo, automatyka,
  • znajomość środowiska Microsoft Windows Server, Microsoft Windows 10, narzędzi biurowych Microsoft,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie, w oparciu o wysokie standardy jakościowe,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa B2B (do uzgodnienia),
  • bogaty pakiet benefitów: pyszne posiłki w zakładowej stołówce, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet świadczeń socjalnych,
  • system premii i nagród,
  • rozwój kluczowych umiejętności i obowiązków zarówno w dziedzinie technologii, jak i biznesu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą Aplikuj do 31.08.2020r. W CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BEL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzelach przy ul. Grunwaldzkiej 97, moich danych osobowych zamieszczonych w CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Specjalista IT”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BEL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzelach przy ul. Grunwaldzkiej 97 moich danych osobowych zamieszczonych w CV na potrzeby innych prowadzonych obecnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy