Oferta pracy

Specjalista IT/Data Engineer

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

8 50010 000 brutto / mies.
  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • SQL

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań do pozyskiwania, przekształcania i przechowywania danych (biznesowych, produkcyjnych) w firmie;

  • aktywną komunikację z innymi działami w celu:

  • analizy ich procesów biznesowych

  • poznania ich potrzeb

  • przedstawienia propozycji rozwiązań

  • automatyzację i digitalizację procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość SQL;

  • wiedza z zakresu hurtowni danych;

  • znajomość rozwiązań chmurowych (Azure, AWS);

  • znajomość Python;

  • umiejętność analizy procesów bizesowych i potrzeb klientów;

  • umiejętność usprawniania i automatyzacji procesów i metod pracy;

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • wykształecenie wyższe techniczne: informatyka lub pokrewne.

Mile widziane

  • znajomość MS PowerBI;

  • doświadczenie w wykonywaniu modeli ML/AI;

  • znajomość MS PowerApps, MS PowerAutomate;

  • doświadczenie w technologiach IoT;

  • znajomość zagadnień związanych z modelowaniem procesów bizensowych.

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie: 8 500 - 10 000 zł brutto;

  • pakiet benefitów (opieka zdrowotna, dofinansowana stołówka, karta Multisport);

  • możliwość poznania systemu produkcyjnego Toyoty (TPS);

  • możliwość rozwoju w unikalnym środowisku rozwijającym globalne technologie;

  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem i doskonaleniem naszej firmy w dziedzinie digitalizacji

i automatyzacji, poszukujemy specjalisty do pracy w zespole IT odpowiedzialnym za pozyskiwanie i analizę danych oraz automatyzację procesów : Specjalista IT/Data Engineer.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

  • www.toyotapl.com - strona internetowa polskich fabryk Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach

  • www.kierunektoyota.pl - strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

  • www.facebook.com/jelcz.toyota - nasz fanpage na Facebooku

  • @naszatoyota - konto naszych pracowników na Instagramie