Oferta pracy

Specjalista IT ds. aplikacji klasy ERP

Totalizator Sportowy

Henryka Wolińskiego 20

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • współpracowanie z jednostkami organizacji w celu zbierania wymagań do wprowadzanych w systemie „małych zmian”,

  • współpracowanie z dostawcami oprogramowania, aplikacji, systemów,

  • rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników i zapewnianie ciągłości ich pracy w trybie dostępu zdalnego lub bezpośredniego w lokalizacjach Oddziałów i Centrali,

  • zapewnianie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie wykorzystywanych aplikacji w trybie dostępu zdalnego,

  • monitorowanie i nadzorowanie terminowości realizacji zgłoszeń, dbanie o wysoki poziom obsługi użytkownika.

Nasze wymagania

  • co najmniej średnie wykształcenie o profilu technicznym,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość produktów z rodziny Microsoft Office,

  • podstawowa znajomość systemów serwerowych Windows 2012,

  • znajomość systemu ERP (co najmniej jednego z modułów Finanse i Księgowość, Logistyka, Płace),

  • znajomość technologii Macrologic by Asseco ERP Xpertis (dodatkowy atut),

  • dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność,

  • komunikatywność, otwartość oraz wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Dodatkowe Ubezpieczenie

  • Kursy i szkolenia

  • Dofinansowanie do nauki Języków Obcych

  • Cykliczne Eventy Firmowe

  • Wolontariat

  • Bilety na wydarzenia Sportowe

  • Świetne połączenia komunikacyjne biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne