Oferta pracy

Specjalista IT ds. Aplikacji (TETA)

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

  • Tajęcina 108, Tajęcina (pow. rzeszowski)
    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TETA

Mile widziane

  • SAP

  • Workday

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wsparcie systemu HR-owego TETA, zapewnienia interfejsów z innymi aplikacjami HR, doradztwo i wsparcie działów firmy w zakresie stosowanych systemów informatycznych HR ( TETA, Workday, aHCM). Do obowiązków będzie należał aktywny udział w warsztatach grup projektowych, wsparcie w przygotowywaniu danych i raportów, testowanie poszczególnych modułów w trakcie wdrożenia. Istotnym elementem pracy będzie także wsparcie managerów i pracowników w procesie wdrożenia nowych funcknjonalnosci, udzielanie odpowiedzi na pytania oraz doradztwo w kwestiach problemowych. Możliwość pracy hybrydowej.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie użytkowników w zakresie aplikacji, tj. analiza potrzeb, proponowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności system TETA

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w sprawie wsparcia i rozwoju aplikacji TETA

  • Mozliwość udziału we wdrożeniu systemu Workday, w tym w warsztatach projektowych oraz współpraca z zespołami funkcyjnymi z różnych lokalizacji firmy

  • Rozwiązywanie bieżących problemów w fazie wdrożeniowej dla aplikacji Workday oraz zapewnienie interfejsów z TETA, SAP

  • Współpraca z zespołem kompetencyjnym z Monachium w sprawie wsparcia aplikacji HR

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych funkcjonalnosci w systemie TETA

  • Mile widziana znajomość procesów HR-owych, tj. kadrowo-płacowe, szkoleniowe, rekrutacja, ścieżki karier, itp.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej w środowisku międzynarodowym

  • Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne, zarządzanie projektami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca merytoryczną komunikację w zespole międzynarodowym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy, premię roczną i bonus za długo-terminową współpracę

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epide-mii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwu-kołowców”

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do obiadów

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia ok. 10 000 pracowników w 16 lokalizacjach na świecie.

Jeden na trzy samoloty z naszymi technologiami, dzięki którym są jeszcze bardziej ekonomiczne, niskoemisyjne i cichsze.

MTU Aero Engines Polska, będąca częścią grupy MTU Aero Engines AG, jest wiodącą firmą branży lotniczej specjalizującą się w produkcji podzespołów do silników lotniczych. Polski oddział w Tajęcinie k. Rzeszowa jest integralną częścią całego łańcucha wartości, począwszy od prac w zakresie inżynierii i technologii (inżynieria produkcji oraz konstrukcja, analizy, zarządzanie projektami, inży-nieria materiałowa) poprzez produkcję, montaż i naprawy.

Przewiń do profilu firmy