Oferta pracy

Specjalista IT ds. Aplikacji

innogy IT SupportO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

innogy IT Support jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Spółka innogy IT Support odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Polski.

Specjalista IT ds. AplikacjiNumer ref.: MM/IG/1220/Z

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • administrowanie i nadzór nad bieżącym utrzymaniem systemów/aplikacji korporacyjnych
  • obsługa zgłoszeń od użytkowników w zakresie wspieranych aplikacji
  • tworzenie dedykowanych raportów/zestawień z wspieranych systemów
  • współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie utrzymania oraz rozwoju
  • udział w projektach rozwojowych

60% - utrzymanie aplikacji/analiza i rozwiązywanie problemów

25% - wsparcie klienta

15% - rozwój aplikacji

Pasujesz do nas, jeśli:

  • masz doświadczenie w utrzymywaniu systemów biznesowych (webowych oraz backendowych) oraz wsparciu ich użytkowników
  • znasz SQL (Oracle), systemy operacyjne Windows i Linux
  • znasz się na serwerach aplikacyjnych Java (Tomcat, JBoss, Weblogic)
  • potrafisz napisać prosty skrypt lub program, gdy jest to niezbędne (Python/Powershell/Bash/Java/C#)
  • jesteś samodzielny/a w ustalaniu priorytetów zadań oraz efektywnie zarządzasz własnym czasem pracy

Dodatkowe punkty przyznajemy za:

  • doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (Gitlab/gitlab-runner/Sonarqube)
  • doświadczenie w utrzymywaniu środowisk opartych o kontenery Docker (Registry/Kubernetes/kubect/Helm/Rancher)
  • doświadczenie w pracy z bazami danych NoSQL(MongoDB)

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • premię raz w roku
    w ramach oceny okresowej
  • kafeterię
     benefitów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • możliwość rozwoju specjalistycznego
    w ramach szkoleń
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Ogłoszenie archiwalne