Oferta pracy

Specjalista IT ds. Otwarć Sklepów

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór instalacji sprzętu i oprogramowania prowadzonego przez firmę zewnętrzną w nowych sklepach PEPCO;

  • Nadzór instalacji przez firmy zewnętrzne oraz funkcjonowania terminali kart płatniczych w sklepach;

  • Nadzór instalacji oraz funkcjonowania drukarek biurowych w sklepach;

  • Nadzór i rozwiązywanie problemów IT w trakcie przygotowań do otwarcia nowych sklepów

  • Zamawianie łączy internetowych oraz nadzór nad sprawnością ich działania w sklepach PEPCO;

  • Nadzór instalacji przez firmy zewnętrzne oraz funkcjonowanie systemów nagłośnienia w sklepach.

  • Udział w projektach otwierania sklepów w nowych krajach

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrą znajomość budowy i obsługi komputerów oraz urządzeń peryferyjnych;

  • Podstawową wiedzę z zakresu sieci komputerowych LAN i WLAN;

  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych;

  • Skuteczną umiejętność rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Nastawienie na klienta wewnętrznego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Jesteś osobą komunikatywną.

To oferujemy

  • Korzystne warunki wynagradzania;

  • Stabilność zatrudnienia i perspektywy rozwoju zawodowego;

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Unikalną atmosferę działu IT.