Oferta pracy

Specjalista IT ds. rozwoju systemów biznesowych

PHUP Krak Old Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
KRAK-OLD jest spółką dominującą z grupy KRAK-OLD skupiającej kilka spółek z obszaru produkcji, handlu i usług działających w branży przemysłowej. Spółka funkcjonuje na rynku od 1989 r. Więcej informacji o naszej działalności na stronie www.krak-old.pl
Specjalista IT ds. rozwoju
systemów biznesowych
Numer ref.: Miejsca pracy: Skawina

Opis stanowiska:

  • koordynowanie serwisu IT dla systemu Comarch ERP XL w ramach umowy serwisowej z partnerem Comarch ERP XL;
  • administrowanie, wsparcie w obsłudze oraz wdrażanie nowych funkcjonalności systemu Comarch ERP XL, w tym w obszarze handlu, logistyki, produkcji;
  • wsparcie IT dla własnych stron internetowych (wordpress), marketingu internetowego;
  • wsparcie IT dla sklepu internetowego opartego na Prestashop;
  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego i użytkowego, sprzętu komputerowego, peryferyjnego, sieci komputerowych itp.;
  • zakup i serwis sprzętu IT, konfiguracja sprzętu dla nowych pracowników;
  • prowadzenie i aktualizacja ewidencji sprzętu IT i oprogramowania;
  • udział w przygotowywaniu oraz wdrażaniu procedur i instrukcji w obszarze IT;
  • zarządzanie kontami poczty elektronicznej, domenami, współpraca z dostawcą usług hostingowych;
  • wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych, wspieranie rozwoju biznesu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, zwłaszcza Excel;
  • znajomość systemu Comarch ERP XL (mile widziane);
  • doświadczenie z rozwiązaniami prestashop, wordpress (mile widziane);
  • mile widziana ogólna znajomość SQL;
  • mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej, przemysłowej;
  • inicjatywa i zaangażowanie, dobra organizacja własnej pracy;
  • rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • interesującą i rozwojową pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
ze wskazaniem stanowiska i branży klikając w przycisk:

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy