Oferta pracy

Specjalista IT ds. Rozwoju Systemów CRM

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Rozwój usług i systemów backend na potrzeby systemów CRM.
  • Współpraca z biznesem i IT przy definiowaniu wymagań.
  • Określanie architektury rozwiązania.
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami.
  • Praca w zespołach realizujących projekty.
  • Wsparcie techniczne oraz operacyjne wdrożonych rozwiązań.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
  • Masz co najmniej roczne doświadczenie w rozwoju systemów IT: Java,  Oracle, usługi (REST, WS).
  • Organizujesz samodzielnie swoją pracę, ale też potrafisz pracować w zespole.
  • Znasz trendy technologiczne: mikroserwisy, technologie chmurowe, ciągła integracja/dostarczanie/wdrażanie - mile widziane.
  • Swobodnie czytasz dokumentację w języku angielskim.
  • Chcesz rozwijać umiejętności i zdobywać wiedzę w zakresie nowych technologii

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy