Specjalista IT ds. rozwoju systemów CRM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    Rozwój usług i systemów backend’owych na potrzeby systemów CRM:

    • Współpraca z biznesem i IT przy definiowaniu wymagań;
    • Określanie architektury rozwiązania;
    • Zarządzanie dostawcami;
    • Praca w zespołach realizujących projekty
    • Wsparcie techniczne oraz operacyjne wdrożonych rozwiązań

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
    • Masz doświadczenie w rozwoju systemów IT: Java,  Oracle, usługi (REST, WS);
    • Mile widziana znajomość trendów technologicznych: mikroserwisy, technologie chmurowe, ciągła integracja/dostarczanie/wdrażanie,
    • Cechują Ciebie wysokie umiejętności komunikacyjne, organizatorskie oraz samodzielność;
    • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji;
    • Chęci rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy w zakresie nowych technologii

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top