Oferta pracy

Specjalista IT ds. Systemów i Infrastruktury

AnimexO firmie

Animex

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Smithfield Foods jest firmą zatrudniającą 57 tysięcy pracowników w 11 krajach świata. Jest pionierem w zakresie wprowadzenia modelu dostarczania bezpiecznej żywności.

Obecnie do oddziału w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Opieka nad powierzonymi systemami w zakresie ich rozwoju i modyfikacji, bieżącego monitoringu, usuwania błędów, wprowadzania usprawnień wydajnościowych oraz dokumentowania zmian,
  • Wsparcie użytkowników końcowych – rozwiązywanie problemów i zgłoszeń związanych z powierzonymi systemami,
  • Współpraca z pozostałymi działami IT.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie usuwania problemów oraz wdrażania nowych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux (RedHat, CentOS, Debian),
  • doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Windows Server (2012, 2016, 2019),
  • znajomość środowiska wirtualizacyjnego VMware vSphere,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • środowiska SAP w obszarze Basis,
  • sprzętu serwerowego Dell,
  • znajomość Graylog oraz ZABBIX (konfiguracja, zarządzanie),
  • relacyjnych baz danych MS SQL oraz umiejętność tworzenia zapytań T-SQL,
  • oprogramowania do backupu CommVault,
  • sieci SAN oraz administracja macierzami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, karty prezentowe),
  • Poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne