Specjalista IT ds. systemu transportowego (SQL database developer)

Raben Management Services

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PL/SQL

  • Linux

  • AIX

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i kreowanie nowych rozwiązań w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle

  • Analiza efektywności procesów oraz identyfikacja i wprowadzanie usprawnień

  • Udział w pracach projektowych i współpraca z dostawcami oprogramowania

Nasze wymagania

  • Znajomość języka programowania PL/SQL na poziomie podstawowym

  • Doświadczenie w pracy na systemie Linux lub AIX

  • Doświadczenie w obszarze rozwoju systemów informatycznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (oczekiwany poziom B1/B2)

  • Proaktywne podejście do rozwiązywanie problemów oraz nastawienie na realizację zadań w zespole, komunikatywność i otwartość na naukę nowych zagadnień technologicznych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku na stabilnych warunkach zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • Atrakcyjne zarobki, system premiowy oraz przejrzystą ścieżka rozwoju

  • Program wdrożeniowy dostosowany do indywidualnej wiedzy specjalistycznej (w tym dostęp do platformy UDEMY

  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku poprzez szkolenia techniczne, awanse wewnętrzne i promocję międzydziałową

  • Pracę w trybie hybrydowym (50% stacjonarnie, 50% telepraca)

  • Przyjazne warunki pracy (dbamy o work-life-balance pracowników)

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, dodatki okolicznościowe

  • Wysoka kultura organizacyjna (akcje charytatywne, konkursy, eventy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Masz DRIVE do PLSQL i nowych technologii?

Lubisz wyzwania?

Szukasz ciekawych zadań i nowych możliwości rozwoju?

Zostań częścią naszego zespołu ekspertów! Jeżeli na wszystkie z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco weź udział w rekrutacji i dołącz do naszego zespołu! Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziemy inicjować i wdrażać ekscytujące projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

Przewiń do profilu firmy