Oferta pracy

Specjalista IT ds. WMS

Grupa GeisO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie przepływów międzysystemowych z wykorzystaniem ESB.

  • Wsparcie działu logistyki kontraktowej przy projektowaniu procesów magazynowych, doborze odpowiedniego sposobu składowania czy wykorzystywanych urządzeń.

  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej i harmonogramów testów.

  • Administrowanie systemem WMS oraz bazą danych.

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz instrukcji dla użytkowników.

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników magazynu, pracowników biurowych i użytkowników kluczowych.

  • Wsparcie powdrożeniowe w bieżących projektach.

  • Obsługa systemu help-desk.

  • Projektowanie raportów na podstawie wytycznych działu logistyki kontraktowej.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość problematyki magazynowania i logistyki, procesów i technologii.

  • Biegła znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows.

  • Biegła znajomość MS Excel.

  • Umiejętność konstruowania zapytań SQL.

  • Znajomość zagadnień IT odnośnie funkcjonowania sieci.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w pracy z systemem magazynowym.

  • Gotowość do pracy samodzielnej oraz w zespole.

  • Kreatywność i chęć osobistego rozwoju.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do podróży służbowych.

  • Znajomość języka niemieckiego lub języka czeskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji.

  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

  • Umowę o pracę na cały etat.

  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia).

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej.

  • Cenimy inicjatywę, pasję i zaangażowanie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • posiłki regeneracyjne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy