Oferta pracy

Specjalista IT - Dział Wsparcia Użytkownika (m/k)

STRABAG BRVZO firmie

  • Parzniewska 10, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

STRABAG BRVZ

Parzniewska 10

Pruszków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie oraz standaryzacja stacji roboczej dostarczanej klientowi wewnętrznemu

  • Wsparcie klienta wewnętrznego w zakresie obsługi sprzętu komputerowego, oprogramowania i akcesoriów

  • Obsługa zgłoszeń problemów teleinformatycznych

  • Serwis okresowy w biurach regionalnych oraz w biurach budów zlokalizowanych na terenie całej Polski

  • Współpraca międzynarodowa w ramach grup zadaniowych

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość budowy i obsługi komputerów klasy PC, urządzeń peryferyjnych oraz urządzeń mobilnych

  • Podstawowa umiejętność serwisowania i diagnostyki sprzętu komputerowego

  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows 10 oraz aplikacji firmy Microsoft

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z telefoniczną obsługą klienta

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym sprawną współpracę z działem IT w Austrii)

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami opartymi na protokole IP

  • Podstawowa wiedza dotycząca biblioteki ITIL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space

  • Ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie oraz krótszy dzień pracy w piątek

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

Spółka STRABAG BRVZ należy do koncernu STRABAG i jest odpowiedzialna za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy