Oferta pracy

Specjalista IT

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja, wdrażanie, konserwacja sprzętu dla lokalnych użytkowników,

  • rozwiązywanie problemów i wspieranie lokalnej infrastruktury, w tym stacje robocze, laptopy, drukarki, urządzenia mobilne, telefony, wyposażenie sal konferencyjnych, sieci lokalne (w tym Wi-Fi) oraz inny sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny,

  • współpraca z globalnym zespołem IT, w ramach wsparcia działań wymagających fizycznego dostępu do urządzeń na zakładzie, co wymaga znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • zarządzanie zasobami IT, planowanie zakupu i wymiany sprzętu IT, zarządzanie cyklem życia sprzętu oraz jego sprawną utylizacją,

  • współpraca w realizacji ciekawych projektów informatycznych i biznesowych.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy z następującymi technologiami: Windows 7/10, Office 365,

  • 1-3 lata doświadczenia,

  • drukarki sieciowe, podstawy sieci komputerowych (DNS, DHCP, VLAN),

  • wyższe wykształcenie informatyczne (również w trakcie nauki) lub doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja i proaktywne podejście do pracy,

  • zdolności manualne,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji i komunikowaniu się z innymi,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach u boku doświadczonych specjalistów,

  • zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe,

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • karta sportowa i ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,

  • przyjemne środowisko pracy i elastyczne godziny pracy,

  • realne możliwości awansu,

  • przyjazna atmosfera w pracy,

  • program poleceń pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Przewiń do profilu firmy