Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT

TOSHIBA CARRIER AIR-CONDITIONING EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańska 131, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Gdańska 131

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń oraz rozwiązywanie incydentów w ramach wsparcia użytkowników systemów informatycznych,

  • wsparcie i obsługa infrastruktury sieciowej i serwerowej,

  • sprawdzanie poprawności działania systemów, raportowanie błędów i proponowanie ulepszeń funkcjonalności,

  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy i podstawowy serwis sprzętu komputerowego,

  • bieżący nadzór nad sprzętem i oprogramowaniem komputerowym; dbałość o terminowe odnawianie licencji,

  • bieżące wsparcie pracowników w pozostałych kwestiach związanych z IT,

  • zarządzanie zasobami IT i ich inwentaryzacja,

  • cykliczne przeglądy infrastruktury IT,

  • udział w procesie rozliczania kosztów IT,

  • udział w procesie zakupu sprzętu IT,

  • tworzenie i weryfikowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,

  • wsparcie oprogramowania i procesów produkcyjnych,

  • wspieranie i prowadzenie projektów IT.

Nasze wymagania

  • samodyscyplina oraz zaangażowanie w rozwój, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w wielokulturowym zespole,

  • doskonała znajomości systemów MS Windows i zaawansowanych funkcji oprogramowania MS Office,

  • znajomość zagadnień serwerowo-sieciowych,

  • znajomość zagadnień wirtualizacji systemów,

  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i współpracę z kontrahentami,

  • chęć do nauki i rozwoju, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów i szukania przyczyn,

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,

  • podstawowa wiedza z zakresu rozwiązań sieciowych,

  • gotowość do pełnienia dyżurów (fabryka pracuje na dwie zmiany),

  • Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie/preferowane kierunki: techniczny, informatyczny lub pokrewny,

  • znajomość systemu VMware, Veeam.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej

O nas

O nas:

Toshiba Carrier Corporation, będąca wspólnym przedsięwzięciem grupy Toshiba i Carrier Corporation, jest światowym liderem w branży grzewczej, wentylacji oraz klimatyzacji (HVAC).

21. stycznia 2020, Toshiba Carrier podała do oficjalnej wiadomości powołanie nowego podmiotu, Toshiba Carrier Air-Conditioning Europe Sp. z o.o., który obecnie prowadzi działalność w Gnieźnie. Nowa spółka, założona 31. grudnia 2019, z kapitałem zakładowym w wysokości 92 milionów złotych jest firmą produkcyjną w 100% zależną od Toshiba Carrier Europe S.A.S z siedzibą w Montluel, we Francji. Spółka zajmuję się produkcją i wprowadzeniem na rynek urządzeń przemysłowej klimatyzacji, grzewczych i systemów dostawczych ciepłej wody. Rozruch produkcji nastąpił na początku 2021.