Oferta pracy

Specjalista IT - Help Desk

Omega IT Consulting s.c.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników końcowych w zakresie oprogramowania systemowego i użytkowego firmy Microsoft oraz w zakresie usług Microsoft365/Office365;
  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz sieciowego;
  • zarządzanie aktualizacjami oprogramowania, oprogramowaniem antywirusowym, usługami Microsoft365
  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa zgłoszeń serwisowych i kontakt z Użytkownikami.

Oczekujemy:

  • kultury osobistej,
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobrej znajomości systemów i oprogramowania na Windows 10, konfiguracji przeglądarek
  • dobrej znajomości zagadnień związanych z administracją sieciami i usług sieciowych (TCP/IP, LAN, WAN, WLAN)
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającym na swobodną komunikację pisemną i słowną
  • podstawowej znajomości systemów i usług Windows Server, w tym usługi Active Directory
  • prawa jazdy kategorii B.
  • gotowości do rozmowy kwalifikacyjnej w sposób zdalny,
  • gotowości do rozwiązania testu wiedzy merytorycznej.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z administracją usługami Microsoft Office365 oraz Microsoft Azure
  • znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa IT
  • znajomość oprogramowania firmy Symfonia.

Pracownikom oferujemy:

  • pracę w energicznym, kreatywnym, doświadczonym Zespole,
  • styczność z najnowszymi technologiami Microsoft i usługami w chmurze
  • pracę pod okiem doświadczonych Specjalistów
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w formie zdalnej i będzie wiązała się z wypełnieniem testu sprawdzającego wiedzę merytoryczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy