Oferta pracy

Specjalista IT Help-Desk

MOMOX Polska Sp. z o. o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem i poszukiwanie skutecznych rozwiązań

  • Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów

  • Przygotowywanie infrastruktury sieciowej

  • Wspieranie procesu zamówień sprzętów oraz niezbędnych materiałów

  • Koordynacja działań naprawczych

  • Wparcie techniczne w obszarze IT dla pracowników

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie kierunkowe jako informatyk, bądź pokrewne

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu fotografii produktowej

  • Znajomość architektury PC, systemów operacyjnych MS Windows 7-10, Linix (Ubuntu/CentOS), MacOS oraz programów biurowych

  • Znajomość zagadnień związanych z LAN, WAN, DNS, DHCP, FTP, NFS

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Gotowość do pracy w naszych dwóch oddziałach w Szczecinie i Stobnie

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy zdalnej

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, nasz dział IT poszukuje nowych pracowników, którzy chcą zostać częścią naszego zespołu.

Momox GmbH jest wiodącą firmą re-commerce w Europie. Kupujemy używane książki, artykuły medialne i odzież od osób prywatnych po stałej cenie. Po kompleksowej kontroli jakości artykuły są odsprzedawane za pośrednictwem naszych sklepów internetowych medimops i momoxfashion, jak również innych serwisów internetowych.

Od momentu założenia w 2004 roku prawie 20 milionów klientów kupiło ponad 220 milionów przedmiotów. W 2019 roku wygenerowaliśmy roczny obrót w wysokości 250 milionów euro. Jesteśmy największym na świecie sprzedawcą używanych towarów na Amazon i trzecim co do wielkości w serwisie eBay.

W Polsce znajdują się trzy oddziały w różnych lokalizacjach: Stobnie, Przecławiu i Szczecinie. We wszystkich trzech oddziałach pracuje u nas już prawie 800 osób!

Przewiń do profilu firmy