Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT - Help Desk

Omega IT Consulting s.c.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników końcowych w zakresie oprogramowania systemowego i użytkowego firmy Microsoft oraz w zakresie usług Microsoft365/Office365;

  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz sieciowego;

  • zarządzanie aktualizacjami oprogramowania, oprogramowaniem antywirusowym, usługami Microsoft365

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa zgłoszeń serwisowych i kontakt z Użytkownikami.

Nasze wymagania

  • kultury osobistej,

  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobrej znajomości systemów i oprogramowania na Windows 10, konfiguracji przeglądarek

  • dobrej znajomości zagadnień związanych z administracją sieciami i usług sieciowych (TCP/IP, LAN, WAN, WLAN)

  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającym na swobodną komunikację pisemną i słowną

  • podstawowej znajomości systemów i usług Windows Server, w tym usługi Active Directory

  • prawa jazdy kategorii B.

  • gotowości do rozmowy kwalifikacyjnej w sposób zdalny,

  • gotowości do rozwiązania testu wiedzy merytorycznej.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z administracją usługami Microsoft Office365 oraz Microsoft Azure

  • znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa IT

  • znajomość oprogramowania firmy Symfonia.

To oferujemy

  • pracę w energicznym, kreatywnym, doświadczonym Zespole,

  • styczność z najnowszymi technologiami Microsoft i usługami w chmurze

  • pracę pod okiem doświadczonych Specjalistów

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego.