Oferta pracy

Specjalista IT / Help Desk

BART Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BART  - producent i dystrybutor surowców oraz dodatków do przemysłu spożywczego i farmaceutycznego poszukuje osoby na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa okolice (Słupno k. Marek)

Zadania:

  • wspieranie użytkowników wewnętrznych we wszystkich kwestiach z zakresu IT;
  • bezpośrednia i zdalna obsługa zgłoszeń, incydentów i problemów;
  • diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu i sieci;
  • wybór i rekomendacja zakupu, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych;
  • zarządzanie licencjami, odnowieniami i gwarancjami komponentów IT;
  • zapewnienie ciągłej dostępności pracy użytkowników oraz systemów informatycznych, aplikacji, komponentów infrastruktury i usług;
  • tworzenie kopii zapasowych;
  • współpraca i kontakt z zewnętrznymi specjalistami i dostawcami sprzętu, oprogramowania i usług, przy pracach instalacyjnych, konfiguracyjnych i naprawczych;

Wymagania:

  • min. 1-roczne doświadczenie w Help Desk IT
  • umiejętność współpracy z pracownikami (obsługa klienta wewnętrznego) oraz pracy w zespole
  • dobra znajomość nowych rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, infrastruktury i aplikacji/technologii (Exchange, Teams, Firewall, VPN, Linux)
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z administracją usługami Microsoft Office365 oraz rozwiązań chmurowych
  • mile widziana znajomość oprogramowania ERP Comarch lub/i Enova
  • dostępność przez min. 3 dni w tygodni fizycznie w biurze
  • prawo jazdy kat. B (sporadyczna konieczność wizyt w oddziale w woj. podlaskim)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub umowę o współpracę w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
  • samodzielne stanowisko, raportowanie bezpośrednio do zarządu;
  • ciekawą i rozwojową pracę w rozwijającej się rodzinnej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • pracę w młodym zespole i miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest Bart Sp. z o.o. Sp. K. Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych oraz przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy oraz zgoda w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa opisane są w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie firmy Bart w zakładce "Kariera".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy