Oferta pracy

Specjalista IT Helpdesk

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Mrągowo

    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • software

  • hardwarde

  • LAN/WAN

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w codziennej pracy

  • Instalowanie, konfiguracja i konserwacja sprzętu i oprogramowania komputerowego

  • Zapewnianie wsparcia technicznego pracownikom organizacji i szkolenie pracowników nietechnicznych w zakresie systemów informatycznych firmy oraz firmowych aplikacji użytkowych

  • Monitoring infrastruktury IT

  • Udział w projektach IT

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych MS (Windows, MS Office)

  • Wiedza w zakresie konfiguracji sieciowych drukarek, skanerów oraz innych urządzeń stacjonarnych i mobilnych

  • Umiejętne weryfikowanie i rozwiązywanie problemów z obszarów software, hardware i sieci LAN/WAN

  • Wiedza w zakresie administracji sieci jej infrastruktury

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją części do takich marek jak: BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes, Ford, Jaguar

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Bruss Polska Sp. z o.o.

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Przewiń do profilu firmy