Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT Helpdesk

Oleofarm sp. z o. o.

Mokronoska 8

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Techniczne wsparcie informatyczne (lokalne i zdalne) pracowników (sprzęt, oprogramowanie),

  • Konfiguracja sprzętu informatycznego (komputery, drukarki, telefonu),

  • Rejestracja i realizacja zgłoszeń w systemie Helpdesk

  • Realizacja planów zakupowych sprzętu i oprogramowania

  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja stacji roboczych (Windows), zgodnie z obowiązującymi politykami bezpieczeństwa

  • Podstawowa administracja Active Directory i Office 365 (licencje, konta użytkowników

  • Dokumentowanie i raportowanie wykonanych czynności

  • Inne bieżące zadania w ramach pracy Service Desk

  • Podstawowa administracja systemem klasy ERP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie serwisu i obsługi sprzętu komputerowego

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych,

  • Zdolność rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem,

  • Doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji systemów z rodziny Windows 10

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego rozumienie dokumentacji technicznej,

  • Znajomość oprogramowania biurowego MS Office,

  • Dobra organizacja pracy

  • Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, dokładność i terminowość

  • Umiejętność diagnostyki podstawowych elementów sieci komputerowych

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku;

  • pracę przy nowych technologiach i projektach inwestycyjnych.

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy