Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT - Informatyk

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma squareTec jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa oraz systemach IT. Z sukcesem tworzymy niekonwencjonalne dedykowane rozwiązania dla naszych klientów. Ze względu na specyfikę prowadzonych projektów naszym celem jest nawiązywanie długotrwałych, stabilnych relacji z pracownikami.

    Miejsce Pracy: Bydgoszcz

    Kogo szukamy:

    Poszukujemy ekspertów oraz ludzi, którzy chcieli by nimi zostać. Ludzi z pasją, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności.

    Opis stanowiska:

    Aktywny udział w realizowanych projektach/wdrożeniach od etapu koncepcji i projektu przez wdrożenie po wsparcie w utrzymaniu systemów.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne kierunkowe: informatyka, elektronika, telekomunikacja
    • znajomość protokołów sieciowych i zagadnień sieci IP
    • znajomość systemów operacyjnych MS Windows
    • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów sieciowych
    • samodzielność, wysoka kultura osobista
    • zainteresowania aktualnymi rozwiązaniami rynku komputerowego
    • chęć rozwoju i zainteresowania nowymi technologiami

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość systemu operacyjnych Linux
    • znajomość SQL
    • znajomości zagadnień bezpieczeństwa sieciowego
    • angielski w stopniu komunikatywnym
    • prawo jazdy kat. B, oraz gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Certyfikaty potwierdzające wiedzę

    Oferujemy:

    Pracę w istniejącej od lat, innowacyjnej firmie technologicznej realizującej ciekawe niekonwencjonalne projekty. Nieduży zespół, dużą samodzielność i elastyczność oraz przyjazną atmosferę w pracy. Udział i wpływ na w cały proces realizacji projektów. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy z atrakcyjnym modelem premiowania. Szkolenia zgodnie z wybranymi kierunkami rozwoju oraz możliwość dofinasowania kształcenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.