Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT - Informatyk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cloudsofthouse

    Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, których ekscytuje możliwość współpracy z osobami kochającymi technologię tak jak my.

    Cloudsofthouse dostarcza profesjonalne usługi informatyczne dla firm i organizacji międzynarodowych. Stanowimy zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej i telekomunikacyjnej.

    Szukamy inżynierów, którzy wniosą świeże pomysły we wszystkich obszarach naszego działania i wezmą udział w udoskonalaniu i rozwoju naszych zaawansowanych usług.

    Jako Specjalista IT będziesz realizować zróżnicowane zadania wraz z szybkim wzrostem naszego biznesu oraz Twoich umiejętności - będziesz mieć okazję do wzięcia udziału w coraz bardziej ambitnych i interesujacych projektach.

    Poszukujemy osób komunikatywnych, dokładnych, ambitnych oraz nastawionych na rozwój osobisty.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: ITSPEC0318

    Zadania:

    • opieka nad infrastrukturą teleinformatyczną klientów,
    • prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych,
    • wsparcie techniczne dla klientów;
    • praca głównie na miejscu u kilku klientów na terenie Warszawy oraz zdalna;

    Wymagania:

    • komunikatywność;
    • min. 2 lata na podobnym stanowisku;
    • dostępność najpóźniej od kwietnia 2018;
    • biegła znajomość języka angielskiego;
    • biegła znajomość języka polskiego;
    • wysoka kultura osobista;
    • umiejętność samodzielnego prowadzenia powierzonych zadań i podejmowania decyzji;
    • umiejętnością samodzielnego organizowania sobie czasu pracy;
    • miejsce zamieszkania - Warszawa/okolice;
    • dostępność w standardowych godzinach pracy;
    • prawo jazdy kat. B.

    Wymagania w zakresie technologii IT:

    Microsoft:

    • doskonała znajomość MS Office (Word, Excel, Access, PowerPoint)
    • bardzo dobra znajomość administrowania systemem Windows (od XP do 10)
    • umiejętność administrowania Windows Server 2008-2016
    • znajomość Active Directory
    • znajomość zarządzania zasadami grup
    • znajomość MS SQL Server

    Środowiska wirtualne:

    • zjajomość VMWARE, Hyper-V, itp.

    Linux

    • umiejętność instalowania, aktualizowania i administrowania systemem
    • umiejętność analizy logów systemowych
    • umiejętność posługiwania się shellem i tworzenia prostych skryptów bashowych
    • umiejętność instalowania systemu i konfigurowania usług: dns, poczta, apache, mysql, samba
    • znajomość systemów pocztowych (np. postfix, exim)
    • znajomość narzędzi typu nmap, traceroute, mtr, netstat, host, dig itp.

    Sieci

    • znajomość zasad adresacji IP, routingu,
    • znajomość zasad działania DNS
    • umiejętność konfiguracji prostych routerów dostępowych
    • znajomość zagadnień związanych z ochroną dostępu
    • umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych - access point WiFi, switch zarządzalny (VLANy)
    • umiejętność konfigurowania VPNów

    Help Desk

    • znajomość TeamViewera itp.
    • umiejętność współpracy z zespołami Help Desk za granicą

    Mile widziane:

    • wykształcenie informatyczne (średnie lub wyższe);
    • komunikacyjna znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem;
    • własny samochód lub dostęp do samochodu;

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • pracę w trybie jednozmianowym pn-pt;
    • forma zatrudnienia: zlecenie, B2B;
    • międzynarodowe środowisko pracy przy ciekawych projektach;
    • możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia;
    • kontakt z różnorodnymi rozwiązaniami i najnowszymi technologiami informatycznymi;
    • stałą opiekę merytoryczną;
    • elastyczny czas pracy;

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez przycisk Aplikuj, podając nr ref. ITSPEC0318 w temacie wiadomości..
    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cloudsofthouse z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

    „Administratorem danych jest  Cloudsofthouse z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”