Logo Pracuj.pl

Specjalista IT - Informatyk

Support Online Sp. z o.o.O firmie

5 500–6 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów IT naszych klientów
  • Wsparcie użytkowników końcowych
  • Wykonywanie zadań administracyjnych na serwerach Windows 2008/2012/2016
  • Udział w takich projektach jak: migracja firm do środowisk wirtualnych, migracja poczty do Office365 itp.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office i systemów operacyjnych Microsoft
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych opartych na protokole TCP/IP
  • Doświadczenie w środowiskach serwerowych z rodziny Windows, w ActiveDirectory, MsExchange lub Office365
  • Prawo jazdy kat. B
  • Angielski na poziomie B2
  • Zależy nam na tym żebyś łatwo nawiązywał i utrzymywał relacje z klientami
  • Cenimy też osoby, które chcą się uczyć i angażują się w to co robią

To oferujemy

  • Startup’ową atmosferę w stabilnej firmie
  • Systematyczne szkolenia podnoszące Twoją wiedzę i umiejętności
  • Pokrycie kosztów zdanych egzaminów merytorycznych w zakresie IT
  • Dostęp do najnowszych technologii, udział w międzynarodowych projektach
  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny, kartę Multisport, lekcje angielskiego
  • Umowę o pracę na pełny etat

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków

Support Online Sp. z o.o.

Support OnLine Sp. z o.o. od 2002 roku realizuje usługi informatyczne dla polskich i zagranicznych firm i instytucji. Jesteśmy Gold Partnerem Microsoft specjalizującym się w rozwiązaniach chmurowych Office365 i Microsoft Azure. Posiadamy lokalizacje w Warszawie, Gdyni i Krakowie.

Specjalista IT - Informatyk, Warszawa